Atskats uz 2018.g. aprīli

Starptautiskās sadarbības ziņā aktīvajā aprīlī  - LHEI darbinieki piedalījušies kopumā 12 pasākumos - kā neparastākie atzīmējami divi notikumi aprīļa otrajā pusē.

17. aprīlī, izmantojot Ventspils brīvostas pārvaldes hidrogrāfijas kuģi "Kapteinis Orle", tika izpētīta Irbes bākas piemērotība fotometru izvietošanai tajā. Ekspedīcijā piedalījās Dr. Džuzepe Zibordi no Eiropas Komisijas Vienotā zinātnes centra un LHEI zinātniskie asistenti Atis Labucis un Miks Papirtis. Fotometru mērījumi dotu iespēju iegūt augstvērtīgāku informāciju par jūras vides stāvokli, izmantojot satelītu ģenerētos datus. Irbes bākas tuvplāni redzami attēlos. 

 

27.-28. aprīlī LHEI zinātniskā asistente Ieva Putna-Nīmane piedalījās "BIOinnovation days 2018", Tartu. Starptautiskais pasākums veltīts inovatīvu risinājumu meklēšanai bioekonomikā, biotehnoloģijā un biomedicīnā. Pasākuma laikā izveidotās komandas sastāvā Ieva ieguva balvu Erasmus for Young Entrepreneurs scholarship. Priecājamies! Vairāk par pasākumu - http://www.bioways.eu/bioinnovationdays/

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.