Oktobris - darbīgu viesu mēnesis LHEI

Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta klimata izziņas un inovāciju kopienas "Climate-KIC" izglītības un mobilitātes programmas "Pioneers" ietvaros oktobrī LHEI darbojas divi viespētnieki - Damirs Hamulics no Slovēnijas un Izabela Zaviska no Polijas. Darbu loks aptver gan lauku darbus, gan aktivitāti laboratorijā. Damira darba tēma saistīta ar pretapauguma krāsu izpēti, bet Izabela strādā ar paleobioloģiju un vēžveidīgo noteikšanu. Vairāk par "Climate-KIC" programmu "Pioneers" - https://pioneers.climate-kic.org/

Savukārt oktobra vidū uzņēmām pamatskolas "Rīdze" 7. klases skolēnus, lai iepazīstinātu ar darbu zinātnē hidrobioloģijas, ekotoksikoloģijas un datu apstrādes jomās. Izpelnījāmies arī atzinību!

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.