2017.-2018.g. Baltijas jūras reģiona 2014.-2020. g. transnacionālās sadarbības programmas Seed Money Facility projekts S020 "Pathways and Needs Towards a Baltic Regional Spatial Data Infrastructure for Maritime Spatial Planning – MSPDAT"

Latvijas Hidroekoloģijas institūts 2017.-2018. gadā īsteno Baltijas jūras reģiona sadarbības programmas  Seed Money projektu “Pathways and Needs Towards a Baltic Regional Spatial Data Infrastructure for Maritime Spatial Planning –MSPDAT”. Projekta galvenais mērķis ir izstrādāt darba plānu jūras plānojuma datu infrastruktūras elementu izveidošanai reģiona mērogā. Projektā piedalās 8 partneri no 6 Baltijas jūras valstīm un LHEI ir projekta vadošais partneris.

 Projekta kopējais budžets ir 50 000 EUR , no kuriem programmas devums ir 42 500 EUR.

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.