Baltijas jūras reģiona 2014.-2020. g. transnacionālās sadarbības programmas platformas projekts Nr. C003 "Blue Platform - Advancing Blue Bioeconomy Capacities in the Baltic Sea Region"


Projekta mērķis ir popularizēt iepriekšējos programmas uzsaukumos finansēto projektu rezultātus, kuri saistīti ar jūras resursu bioekonomikas (blue bioeconomy) attīstīšanu Baltijas jūras reģionā. 

Projekta aktivitātes ietver iegūto rezultātu sintēzi, izplatīšanu, iesaistīšanu jaunās iniciatīvās, veicinot dialogus starp nozaru sektoru pārstāvjiem Baltijas jūras reģionā. Paredzēts izveidot jūras resursu bioekonomikā ieinteresēto pušu datu bāzi - interaktīvu karti, sagatavot ziņojumus un vadlīnijas par dažādiem normatīvā regulējuma, tehnoloģiju, metožu, biznesa atbalsta iespēju jautājumiem. Plānoti semināri un diskusijas, kā arī rekomendāciju sagatavošana par tālākiem soļiem jūras resursu bioekonomikas attīstībai Baltijas jūras reģionā.

Projekta vadošais partneris - Somijas Vides institūts, www.syke.fi

Projekta kopējais finansējums EUR 1 052 830.85, no tā Interreg Baltijas jūras reģiona 2014.-2020. g. transnacionālās sadarbības programmas finansējums ir EUR 789 160.91

Projekta mājas lapa - https://www.submariner-network.eu/projects/blue-platform

Projekta kontaktpersona LHEI - Anda Ikauniece Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ciešākie sadarbības partneri

  • Latvijas Universitāte

  • Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs

  • Nacionālo Bruņoto spēku Jūras spēku flotile

  • Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts (BIOR) 

  • ... pārējie.

Kontakti

Voleru iela 4, LV-1007, Rīga.

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Datu aizsardzības speciālists Aleksandra Ivanova: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Šī mājas lapa izmanto Sīkdatnes, apmeklējot to Jūs piekrītat to izmantošanai.