Dzejoļu konkurss vidusskolēniem

Līdz 20.septembrim aicinām vidusskolēnus iesūtīt dzejoļus par mikroplastmasu Dzejas dienu 2023 un projekta “Lakes Connect” ietvaros

Dzejoļu konkurss vidusskolēniem

Projekta Lakes Connect un šā gada Dzejas dienu ietvaros LHEI aicina vidusskolēnus iesūtīt dzejoļus par mikroplastmasu!

Konkursa sadarbības partneri kopā ar rakstnieci Agnesi Vanagu izvēlēsies 10 interesantākos dzejoļus un to autori iegūs atraktīvas balvas. Viens dzejoļa autors iegūs arī spēli “Šurpu Turpu” no “Brain Games”, un studenšu korporācija “Selga” sarūpēs vienu papildus balvu sava dzejoļa favorīta autorei. Balvu pasniegšana norisināsies Zinātnieku nakts 2023 laikā Latvijas Hidroekoloģijas institūtā, Voleru ielā 4, Rīgā. Izvēlētie dzejoļi tiks ierunāti, publicēti LHEI Instagram kontā un pēc konkursa noslēguma tos atskaņos pie Gulbenes Novada bibliotēkas viedā velosoliņa.

Dzejoļa formātam nav ierobežojumu – tas var būt arī, piemēram, tautasdziesmas vai haiku formātā. Dzejoli līdz 20.septembrim jāsūta uz e-pasta adresi mikroplastmasa[at]lhei.lv, norādot autora vārdu, uzvārdu, klasi un skolu. Ja radušies kādi jautājumi, sazinieties ar mums LHEI sociālajos tīklos vai e-pastā.

Interreg Lakes Connect projekta tēma ir mikroplastmasas piesārņojums ezeros. Vairāk par projektu var uzzināt šeit vai sekojot tēmturim #LakesConnect.

Konkursa nolikums pieejams šeit.

Informācija papildināta 05.09.23.

Scroll to Top