Seminārs ”ALUM metodes iespējas fosfora saistīšanai ezeru nogulumos”

30. novembrī plkst. 10.00-11:00 aicinām uz tiešsaistes semināru, kā mērķis ir iepazīstināt ar ALUM metodes priekšrocībām stipri piesārņotu un urbānu ezeru attīrīšanai, un uzsākt diskusiju ciklu metodes popularizēšanai Baltijas valstīs.

Seminārs ”ALUM metodes iespējas fosfora saistīšanai ezeru nogulumos”

Aicinām piedalīties projekta TRUST ALUM informatīvajā tiešsaistes seminārā ”ALUM metodes iespējas fosfora saistīšanai ezeru nogulumos”, kas norisināsies 30. novembrī plkst. 10.00-11.00. Semināra mērķis ir iepazīstināt ar ALUM metodes priekšrocībām stipri piesārņotu ezeru attīrīšanai un uzsākt diskusiju ciklu metodes popularizēšanai Baltijas valstīs.

Semināra norises plāns:

  • 10.00 – 10.20 Latvijas Hidroekoloģijas institūta vadošā pētniece, Inta Dimante-Deimantoviča iepazīstinās ar ALUM ezeru attīrīšanas metodi vēsturiskā fosfora piesārņojuma saistīšanai ezera nogulumos.
  • 10.20 – 11.00 Jautājumu un atbilžu sesijā varēsiet uzdot jautājumus arī projekta partneriem no Zviedrijas, kuri jau 2024. gada pavasarī projekta ietvaros uzsāks Juglas Velnezera attīrīšanu ar minēto metodi.

Vairāk par semināru reģistrācijas saitē: https://forms.gle/ZYhBpMZHHPJrkGpq9 

Par TRUST ALUM projektu

Uzzini visu pirmais un pieraksties projekta ziņu lapai (angļu valodā), kā arī iepazīsti jau paveikto projekta oficiālajā vietnē (angļu valodā).

TRUST ALUM projektā sadarbojas 9 partneri no Zviedrijas un Baltijas valstīm, un projekta ilgums ir no 2023. līdz 2025. gadam. Projektu finansē Interreg Baltijas jūras reģiona programma.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar projekta komunikācijas vadītāju Ingu Retiķi: inga.retike[at]lhei.lv

Scroll to Top