Vebinārs “Rekomendācijas mikroplastmasa piesārņojuma klātbūtnes noteikšanai un analīzei saldūdeņos”.

Īsais teksts kurš parādās zem posta mazā attēla

Vebinārs “Rekomendācijas mikroplastmasa piesārņojuma klātbūtnes noteikšanai un analīzei saldūdeņos”.

Šā gada 29. decembrī plkst 14:00 Latvijas Hidroekoloģijas institūts organizē vebināru Rekomendācijas mikroplastmasas piesārņojuma klātbūtnes noteikšanai un analīzei saldūdeņos”. Aicināti piedalīties eksperti, pētnieki un citi interesenti.


Vebinārā tiks prezentēta pirmā Latvijā gūtā pieredze par detalizētu mikroplastmasas piesārņojuma analīzes metodoloģiju saldūdens vides matricās. Varēs uzzināt par paraugu ievākšanu, apstrādi, rezultātiem dažādas aizsardzības pakāpes saldūdeņos. Iegūtā informācija noderēs gan individuālajiem interesentiem un vides ekspertiem, palīdzot izprast, cik aizsargātas vai neaizsargātas ir dabas teritorijas no mikroplastmasas piesārņojuma, gan pētniekiem, kas apsver iespēju uzsākt pētniecību šajā jomā.
Vebināram var pieteikties jebkurš interesents, piesakoties uz e-pasta adresi: inta.dimante-deimantovica@lhei.lvPieteikšanās vebināram ir atvērta līdz 28. decembra plkst. 10:00. Vebinārs norisināsies GoToMeeting plastformā un saiti uz to pieteikušies dalībnieki saņems uz savu e-pasta adresi.
Paredzamais vebināra norises laiks – aptuveni 2h (prezentācija un diskusija, jautājumi un atbildes).
Pētījumu finansiālais nodrošinājums: Latvijas vides aizsardzības fonda projekts 1-08/86/2019;  Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekts 1.1.1.2/16/I/001, pētniecības pieteikuma nr. 1.1.1.2/VIAA/2/18/359.

Scroll to Top