Delfi: diskusija par kampaņu “Save Our Sea”

Saistībā ar Pasaules talku, kas šogad norisināsies 16.septembrī, “Lielā Talka” organizē diskusiju par to, ko Latvija dara, lai virzītos zaļas, tīras un ilgtspējīgas valsts virzienā.

Diskusija par kampaņu “Save Our Sea”

Ceturtdien 31.augustā norisinājās 2023.gada Pasaules talkas ieskandināšanas diskusija. Diskusija iedalījās divās daļās – pirmajā diskusijas daļā tiek pieteikts “Let’s do it World” īstenotais projekts “Save Our Sea”. Šī saruna vērsa uzmanību uz mikroplastmasas piesārņojumu pludmalēs un ko katra pašvaldība dara gan ikdienā, gan šīs kampaņas ietvaros, lai mazinātu šī videi kaitīgā piesārņojuma nonākšanu jūrā.

Diskusiju vada Vita Jaunzeme, Lielās Talkas organizētāja un sarunas pirmā daļa bija veltīta kampaņai “Save Our Sea”. No LHEI diskusijā piedalījās LHEI vadošās pētnieces Inta Dimante-Deimantoviča un Anda Ikauniece.

Kampaņa “Save Our Sea” sākas Baltijas jūras dienā, 31. augustā, un noslēdzas Pasaules talkas dienā – 16.septembrī. Šo divu nedēļu laikā septiņās Baltijas jūras valstīs notiks dažādas izpratnes veidošanas un piekrastes sakopšanas akcijas. Latvijā dalību kampaņā pieteikušas sešas pašvaldības – Rīga, Jūrmala, Liepāja, Ādažu novads, Talsu novads un Valmieras novads.

Ieraksts pieejams šeit: Diskusija: ‘Tīra un netīra vide sākas mūsu galvās’.

Scroll to Top